دیدنی های پوکت

دسته‌بندی ها

تور های ویژه

گردشگری


پوکت از زیباترین شهرهای جنوب‌غربی کشور تایلند است. زیرا آن‌ها بر این باور هستند که این جزیره حیرت‌آور تمام ویژگی‌های یک مکان خارق‌العاده برای گذراندن تعطیلاتی را دارد. پوکت با جاذبه‌های دیدنی وصف‌نشدنی‌اش می‌تواند سفری خاطره‌انگیز را به گردشگران خود هدیه دهد.

جزایر فی فی

جزایر فی فی از زیباترین جزایر تایلند است. این جزایر یکی از پرطرفدارترین نقاط توریستی  هستند که در روز قایق‌های مختلفی به آن‌ها در حال رفت و آمد هستند. این جزایر از دو جزیره مهم از جمله فی فی کوچک و فی فی بزرگ تشکیل می‌شود. فی فی کوچک خالی از سکنه است.


منطقه قدیمی پوکت

منطقه قدیمی پوکت با انواع مقبره‌ها، موزه‌ها، بناها و معبدهای زیبا با معماری بی‌نظیر از جاذبه‌های دیدنی این جزیره است. از معابد دیدنی این منطقه باستانی می‌توان به معبد بودا و چینی اشاره کرد. رستوران‌ها و کافه‌های زیادی نیز در منطقه قدیمی پوکت برای گردشگران فراهم شده است.


مجسمه بودای بزرگ

مجسمه بودای بزرگ یکی از نقاط توریستی و دیدنی جزیره پوکت در تایلند به شمار می‌رود. ارتفاع این مجسمه ۴۵ متر است  با حضور در این مکان می‌توانید نمایی مبهوت‌کننده و ۳۶۰ درجه از جزیره را تماشا کنید.


ساحل پاتونگ

این ساحل زیبا در قلب پوکت، درست موازی با خیابان شلوغ بانگلارود (Bangla Road) واقع شده است. ساحل پاتونگ یکی از مهم‌ترین سواحل  پوکت است که به‌خاطر فاصله کم با بیشتر هتل‌ها و مراکز تجاری و خرید، بسیار شلوغ و پرطرفدار است.

معبد وات چالونگ

معابد بودایی نمایانگر کشور تایلند هستند و در نقطه نقطه این کشور دیده می‌شوند. در جزیره پوکت نزدیک به ۲۹ معبد  وجود دارد. معبد وات چالونگ  از جمله معروف‌ترین این معابد که بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است.مقالات پربازدید
6LfHbT0hAAAAAMhkSJRB1KPtBP6v_WuetiFSXrKf