تور سنت پترزبورگ

تور سنت پترزبورگ

تور سنت پترزبورگ یکی از گزینه‌های سفر با تور روسیه محسوب شده و میان گردشگران علاقه‌ مندان به موزه، تاریخ، هنر و معماری بسیار پرطرفدار است. شهر سنت پترزبورگ، مهم‌ ترین شهر روسیه بعد از پایتخت آن مسکو محسوب می‌شود و چیزهای زیادی برای بازدید دارد. سنت پترزبورگ، شهر و بندری در شمال غربی روسیه است و  یک مرکز مهم تاریخی و فرهنگی برای کشور روسیه محسوب می‌شود. این شهر، دومین شهر بزرگ کشور روسیه و همچنین یکی از شهرهای بزرگ جهان است. سنت پترزبورگ از زمان تأسیس آن در سال 1703، نقشی حیاتی در تاریخ روسیه ایفا کرده است. برای دو قرن، این شهر پایتخت امپراتوری روسیه بود. این شهر به‌ عنوان صحنه انقلاب‌ های مهم در سال 1917 در طول جنگ جهانی دوم بر سر زبان‌ها افتاد. از نظر معماری، سنت پترزبورگ به عنوان یکی از باشکوه ترین و دوست داشتنی‌ ترین شهرهای اروپا شناخته می‌شود همچنین منطقه تاریخی سنت پترزبورگ در سال 1990 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است. 
با توجه به ویژگی‌های ذکر شده، سفر با تور سنت پترزبورگ برای مشتاقان سفر به مقاصد خاص، یک سفر هیجان انگیز و مملو از ماجراجویی محسوب می‌ شود. اگر شما هم از افرادی هستید که تور سنت پترزبورگ را برای سفر به روسیه انتخاب کرده‌ اید، در ادامه این مطلب می‌ توانید مطالب مهم در رابطه با سفر با تور سنت پترزبورگ، بهترین زمان سفر و اطلاعات مفید دیگر را مطالعه کنید و خودتان را برای یک سفر به یاد ماندنی با تور سنت پترزبورگ آماده کنید.

تور سنت پترزبورگ 1403

تور سنت پترزبورگ یکی از تورهای مهم اروپایی محسوب می‌شود که سالانه تعداد زیادی از گردشگران را از سراسر جهان به این شهر تاریخی می‌کشاند. تور سنت پترزبورگ هر ساله با توجه به تقاضای گردشگران در زمان‌های خاص، بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. ترکیب تور سنت پترزبورگ با شهر مسکو، پایتخت روسیه، یک سفر کامل را برای علاقه‌ مندان به تاریخ، فرهنگ و معماری به ارمغان می‌آورد، اما این بدان معنی نیست که تور سنت پترزبورگ به تنهایی نتواند نظر مسافران را جلب کند. تور سنت پترزبورگ 1403 مانند تورهای سال‌های پیش، ترکیبی از بلیط هواپیما، هتل محل اقامت، تراسفر، لیدر، بیمه و خدمات دیگر است که همگی در قالب پکیج تور سنت پترزبورگ در اختیار مسافران و متقاضیان سفر به این شهر دیدنی قرار می‌ گیرد. اگر می‌ خواهید همراه با تور سنت پترزبورگ سفر کنید، قبل از سفر باید با جاهای دیدنی برتر این شدر برخی از تورهای سنت پترزبورگ، وظیفه این برنامه‌ ریزی بر عهده لیدر تور خواهد بود و او با توجه به مدت اقامت شما در این شهر، برنامه‌ای کامل برای بازدید از مهم‌ ترین جاهای دیدنی سنت پترزبورگ ترتیب خواهد داد. برای سفر با تور سنت پترزبورگ لازم است قبل از سفر کارهایی مانند اقدام برای دریافت ویزا را نیز انجام دهید که این موارد معمولا توسط آژانس گردشگری انتخاب شده به بهترین شکل انجام خواهد شد. سفر به سنت پترزبورگ معمولا همراه با تور سنت پترزبورگ انجام می‌ شود، زیرا این روش بهترین و مطمئن‌ ترین روش سفر به این شهر دیدنی استهر آشنا شده و در مورد آن‌ها اطلاعات مختصری به‌ دست آورید، سپس برای بازدید از آن‌ها برنامه‌ ای جامع و کامل ترتیب دهید.

تور سنت پترزبورگ 1403

جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ کدامند؟

سنت پترزبورگ مجموعه‌ای از بناهای فرهنگی، تاریخی و معماری است. این شهر که توسط تزار پیتر اول به‌ عنوان «پنجره‌ای رو به اروپا» تأسیس شد، پایتخت فرهنگی روسیه محسوب می‌شود. سه ویژگی متمایز این شهر، توجه مسافران تور سنت پترزبورگ را به خود جلب می‌کند. اولین مورد ترکیب هماهنگ از معماری اروپای غربی و روسی است. دوم، وجود آبراه‌های فراوان آن است. شاخه‌ها و کانال‌های کوتاه اما پر جریان رودخانه نوا که تا سواحل بالتیک امتداد دارند و از چشم اندازهای خاص در تور سنت پترزبورگ محسوب می‌شوند. به دلیل وجود این پل‌ها و کانال‌های طبیعی رودخانه، به سنت پترزبورگ لقب «ونیز شمال» را داده‌اند.به دلیل موقعیت جغرافیایی شهر سنت پترزبورگ، این شهر یکی از مراکز مهم برای مشاهده پدیده «شب‌های سفید» است، پدیده‌ای که از تاریخ 11 ژوئن تا 2 ژوئیه در کشور روسیه رخ می‌دهد و باعث جذب گردشگران زیادی همراه با تور روسیه به این کشور می‌ شود. این پدیده زمانی اتفاق می‌افتد که حضور نور روز در آسمان این کشور به 19 ساعت می‌رسد. یکی دیگر از تحسین شده‌ ترین ویژگی‌های شهر سنت پترزبورگ. از جمله رویدادهای فرهنگی اختصاص داده شده به جشن شب‌های سفید، جشنواره‌ هایی است که توسط تئاترهای مارینسکی و ارمیتاژ و کنسرواتوار ایالتی ریمسکی-کورساکوف سن پترزبورگ برگزار می‌ شود. هر شب در طول شب‌های سفید، پل‌های روی رودخانه نوا بالا می‌ روند تا قایق‌ها از آن عبور کنند و منظره‌ای تماشایی را در پیش چشمان مسافران تور سنت پترزبورگ قرار می‌ دهند. شهر سنت پترزبورگ مملو از جاذبه‌های دیدنی است که بسیاری از آن‌ها در یونسکو ثبت جهانی شده‌اند. در واقع تمام گردشگران تور سنت پترزبورگ در زمان اقامتشان در این شهر از این جاذبه‌های برجسته و دیدنی بازدید می‌ کنند. اگر می‌خواهید در سفر با تور سنت پترزبورگ، بازدید از مهم‌ ترین جاهای دیدنی این شهر را از دست ندهید، باید برنامه‌ ای مناسب تدوین کنید. اولین مورد این است که باید قبل از سفر با تور سنت پترزبورگ با مهم‌ ترین جاذبه‌های گردشگری آن آشنا شوید. در ادامه به مهم‌ ترین جاهای دیدنی سنت پترزبورگ اشاره می‌ کنیم که با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌ توانید اطلاعات مهم آن‌ها از قبیل ساعات کاری، آدرس و هزینه ورودی را بیابید. موزه ارمیتاژ یا کاخ زمستانی، تئاتر مارینسکی سن پترزبورگ، کانال‌ها و پل‌های رود خانه نوا در سنت پترزبورگ، پارک پیترهوف سنت پترزبورگ، کلیسا جامع ستوندار سنت آیزاک، قلعه پیتر و پاول سنت پترزبورگ، کلیسای منجی غرق در خون سنت پترزبورگ، پوشکین (دهکده تزارها)، خیابان نوسکی سنت پترزبورگ، مجسمه مرد سوارکار برنزی، موزه دولتی روسیه در سنت پترزبورگ، مناطق میدان سنایا و ولادیمیرسکایا، جزیره شمشیر سنت پترزبورگ، مرکز هنری پوشکین اسکایا، میدان پیروزی و خیابان موسکوفسکی، تئاتر میخائیلوفسکی، جزیره یلاگین، میدان کاخ، باغ تابستانی و گرند ماکت روسیه از مهمترین جاهای دیدنی سنت پترزبورگ هستند.

جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ

بهترین زمان سفر به سنت پترزبورگ

وقتی صحبت از بهترین می‌ شود پای معیارهای به میان می‌آید. در این مورد همه چیز بستگی به سبک سفر شما دارد. اگر می‌ خواهید بهترین و خوش‌ قیمت‌ ترین تور سنت پترزبورگ را بیابید، باید در فصول کم تقاضا، مانند فصل زمستان به این شهر سفر کنید. اگر به‌ دنبال آب‌ و‌هوای مناسب برای سفر هستید، باید در زمان‌های پرگردشگر، مانند تابستان، همراه با تور سنت پترزبورگ سفر کنید. به‌طور کلی اگر بخواهیم بهترین زمان سفر با تور سنت پترزبورگ را معرفی کنیم باید بگوییم که، ماه‌های ژوئن تا آگوست بهترین زمان برای سفر با تور سنت پترزبورگ است. سنت پترزبورگ شهری است که در آن آب و هوا غیرقابل پیش بینی است. مردم محلی اغلب به شوخی می‌ گویند که در سنت پترزبورگ می‌ توان از هر چهار فصل در یک روز لذت برد! با این حال، اگر قصد سفر به این شهر خاص در روسیه را دارید، باید به خوبی از شرایط آب و هوایی آن قبل از سفر با تور سنت پترزبورگ آگاه باشید تا بهترین استفاده را از تعطیلات خود ببرید. در طول تابستان، آب و هوای سنت پترزبورگ مطبوع است و روزهای طولانی در این شهر وجود دارد. این فصل بدون شک بهترین زمان برای گشت و گذار در بهترین و معروف‌ ترین جاذبه‌های گردشگری سنت پترزبورگ است. در طول تابستان، کنسرت‌ها و رویدادهایی در مکان‌های مختلفی از شهر سنت پترزبورگ برگزار می‌ شود و شهر زنده به نظر می‌ رسد. سپتامبر تا می معمولاً شهر سنت پترزبورگ شلوغ نیست و طبیعتاً قیمت تور سنت پترزبورگ به دلیل کاهش قیمت هتل‌ها و بلیط هواپیما در این ماه‌ها مقرون به صرفه است. این ماه‌ها بهترین زمان سفر با تور سنت پترزبورگ برای کسانی هستند که می‌خواهند در هزینه‌های سفرشان صرفه‌ جویی کنند.


بهترین زمان سفر به سنت پترزبورگ

هتل های سنت پترزبورگ

اگر سفر با تور سنت پترزبورگ را برای تعطیلاتتان انتخاب کرده‌اید دستتان در انتخاب هتل مناسب با بودجه باز است. به دلیل وجود هتل‌های متنوع در شهر سنت پترزبورگ، شما می‌توانید مطابق با سبک سفرتان هتل مورد نظرتان را بیابید. از هتل‌های لاکچری و پنج ستاره با خدمات خاص گرفته تا هتل‌های معمولی سه یا دو ستاره. تنوع هتل‌ها و هاستل‌ها در شهر سنت پترزبورگ شما را قادر می‌سازد که بهترین هتل مطابق با خواسته‌ هایتان را رزرو کنید. البته تعداد هتل‌هایی که آژانس‌های گردشگری برا تور سنت پترزبورگ به شما پیشنهاد می‌ کنند، محدود است و شما قادر نیستید هر هتلی را برای سفرتان به این شهر با تور سنت پترزبورگ انتخاب کنید، زیرا این هتل‌ها معمولا در پکیج‌های کارگزاران مشخص شده‌اند، اما اگر بخواهیم بهترین هتل‌های سنت پترزبورگ از نظر گردشگران را بررسی کنیم باید بگوییم که از میان هتل‌های پنج ستاره با خدمات لوکس، هتل فورسیزنز لیون پالاس سن پترزبورگ، هتل کمپینسکی مویکا ۲۲ سنت پترزبورگ و هتل بلموند گراند یوروپ سن پترزبورگ، از بهترین هتل های پنج ستاره هستند. در میان هتل‌های چهار ستاره سنت پترزبورگ می‌ توان به هتل آزیموت سن پترزبورگ، هتل ماریوت پوشکین سنت پترزبورگ و هتل پارک این سنت پترزبورگ، اشاره کنیم. در میان هتل‌های میان رده یا سه ستاره هم می‌توان از هتل ویکتوریا مینی سنت پترزبورگ، هتل توچکوف سنت پترزبورگ و هتل نوسکی اکلکتیک بای آکیان اشاره کرد.

هتل های سنت پترزبورگ

تور لحظه آخری سنت پترزبورگ

همانطور که می‌ دانید تورهای لحظه آخری به تورهایی گفته می‌ شود که تاریخ شروع سفر به تاریخ رزرو تور نزدیک بوده و در واقع شما باید با بستن چمدانتان برای شروع سفر آماده باشید. برای رزرو تورهای لحظه آخری، نمی‌ توان تاریخ مشخص و خدمات خاصی را در نظر گرفت، زیرا این تورهای معمولا به دلیل کاهش تقاضا از طرف مسافران، تکمیل ظرفیت نشده و با قیمت‌ هایی کمتر از قیمت اصلی تور به ‌فروش می‌ رسند. در مورد تور سنت پترزبورگ به‌ صورت لحظه آخری، اوضاع کمی متفاوت است، زیرا شما برای رزرو تور سنت پترزبورگ قبل از سفرتان احتیاج به اخذ ویزا برای ورود به کشور روسیه دارید. ویزای روسیه به‌صورت عادی تقریبا 8 روز کاری زمان می‌ برد، همچنین، ویزای فوری روسیه نیز نیازمند زمانی به مدت 5 روز کاری است. برای رزرو تور سنت پترزبورگ به شکل عادی باید حداقل 1 ماه قبل از سفر اقدام به رزرو کنید، اما اگر به‌دنبال تور لحظه آخری سنت پترزبورگ هستید، در حدود 10 روز قبل از زمان انتخابی می‌ توانید تور سنت پترزبورگ را در صفحات مجازی یا سایت‌های گردشگری مانند سایت نگارستان پرواز بررسی کنید.

تور لحظه آخری سنت پترزبورگ

لیست قیمت ارزان تور سنت پترزبورگ

تور سنت پترزبورگ از آن دسته تورهایی است که برای ایرانیان در دسته تورهای گرانقیمت قرار می‌گیرد، اما همچنان روش‌هایی برای کاهش قیمت تور سنت پترزبورگ توسط مسافران وجود دارد. یکی از راه‌ های تاثیرگذار در پیدا کردن تور سنت پترزبورگ ارزان قیمت، سفر در زمان خارج از فصل سفر روسیه است که به دلیل کاهش تقاضا از طرف مسافران، قیمت تور سنت پترزبورگ، هتل‌ها و پروازها کاهش می‌ یابد. یکی دیگر از را‌های پیدا کردن تور سنت پترزبورگ ارزان، انتخاب هتل‌هایی با درجه یا ستاره کمتر، دور از مراکز گردشگری شهر و با امکانات کمتر است. این مورد تاثیر بسیاری در قیمت تور سنت پترزبورگ دارد. از دیگر راه‌ها می‌توان به کاهش شب‌های اقامت و سفر با ایرلاین‌های داخلی و ارزان‌قیمت اشاره کرد. تور سنت پترزبورگ همراه با تور مسکو به مسافران معرفی می‌ شود. قیمت تورهای ترکیبی معمولا از تورهای تک مقصد گران‌ تر است. به‌ طور کلی قیمت تور سنت پترزبورگ به فصل سفر، نوع پرواز انتخابی، مدت زمان اقامت و خدمات انتخابی بستگی دارد. برای سفر ارزان و یافتن تور سنت پترزبورگ با قیمت مناسب باید در فصول سرد به این شهر زیبا سفر کنید، زیرا به دلیل مناسب بودن آب و هوا در فصل تابستان، این شهر مملو از گردشگر شده و به‌ دنبال آن قیمت تور سنت پترزبورگ نیز افزایش می‌ یابد.

با مشاوره تلفنی آسانتر خرید کنید 91001066-021

رزرو تور سنت پترزبورگ از سایت نگارستان پرواز

با توجه به پیشرفت فضای مجازی، دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای رزرو تور احساس نمی‌شود. آژانس نگارستان پرواز با سال‌ها تجربه در زمینه برگزاری تور سنت پترزبورگ به صورت تک مقصده یا به صورت ترکیبی با تور مسکو، بهترین شرایط را برای مسافرانش در نظر گرفته و با تنوع در تورها، دست مسافران را برای انتخاب بهترین تور سنت پترزبورگ مطابق با شرایطشان باز گذاشته است. شما با مراجعه به صفحه تور سنت پترزبورگ در وبسایت آژانس گردشگری نگارستان پرواز، می‌توانید انواع تورهای این شهر را مشاهده کرده و از شرایطشان مطلع شوید و مطابق با سبک سفر و بودجه، بهترین تور سنت پترزبورگ را برای تعطیلاتتان انتخاب کرده و تمام کارهای سفرتان را به کارشناسان آژانس نگارستان پرواز بسپارید.


6LfHbT0hAAAAAMhkSJRB1KPtBP6v_WuetiFSXrKf